Pod značkou MARU sme boli pozvaní do rôznych médií. Bola to skvelá skúsenosť a častokrát aj zážitok na celý život! 
Z mnohých sme vybrali niekoľko, ktoré sú ešte dostupné.

Našou úplne prvou skúsenosťou bolo živé vysielanie v relácii Dámsky klub v RTVS, kde sme prvý krát  odprezentovali našu prácu.

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14057/138775?fbclid=IwAR2uwpMgmPidfB7rxbl1iscC6eU2HZrReuWu7E7PWqj2Us1Z4XCHTXyY8U8#944

Krátko na to prišla ďalšia výzva,  učinkovať v televízii JOJ v relácii Inkognito. Celý proces bol veľmi zaujímavý a všetci boli veľmi profesionálni. Pred nakrúcaním a príchodom hádačov do štúdia sme si dohodli indíciu. V jeden deň sa nakrúcajú tri časti za sebou, tak sme  si v hľadisku užili aj zábavu :) Či naše povolanie uhádli si môžete pozrieť.

https://videoportal.joj.sk/inkognito/epizoda/49859-inkognito-75-miso-kubovcik?fbclid=IwAR2FfcmOp_qZNagBxGbEJ22t_5MCZ15DTgT9y-wl6v4Ai59ZXMEXZjs_mMg

Tretím pozvaním sme sa ocitli v budove Telelevízie Markíza. Do relácie Teleráno si treba teda poriadne privstať, napriek tomu sme sa cítili príjemne, všetko prešlo plynule z príprav do vysielania naživo popri rannej káve.

https://www.instagram.com/p/BgDQ8welrUn/

Pri ďalšom stretnutí s RTVS prišla telka priamo za nami. V reportáži si môžete pozieť niečo priamo z výroby šperkov. Nech sa páči:

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13082/157380#1159

RTVS sme u nás privítali ešte raz a to v relácii Slovensko v obrazoch:

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14130/195375#49

 Skúsenosťou bolo aj nahrávať podcast v Koinonii Ján Krstiteľ pri Košiciach. Ak by ste si to chceli vypočuť, najdete to na tomto linku:

https://www.youtube.com/watch?v=wpL7T7lumVA

Veľmi nás potešilo, keď sme boli pozvaní do rôznych tlačených časopisov a internetových portálov. Rozhovory v niektorých z nich sú tuto:

https://fici.sme.sk/c/20575620/prstene-s-nocnou-oblohou-ci-hradom-sperky-talentovaneho-slovaka-su-naozaj-umeleckym-dielom.html

https://www.kosiceonline.sk/manzelsky-par-z-vychodneho-slovenska-vyraba-originalne-sperky

https://www.topmoda.sk/magazin/maru-trpezliva-praca-na-malom-vyrobku-je-vybornou-ocistou

https://tvorim.praveslovenske.sk/maru-love-rings/

Aj keď nie sme úplne mediálne typy, veľmi si vážime každé pozvanie a každé bolo pre nás nie len pomocou pre naše malé podnikanie, ale hlavne cennou skúsenosťou pre naše osobné, aj profesionálne napredovanie :)